Zadzwoń do nas:

+48 531 881 422

+48 793 372 127

lub aplikuj online.

Hydraulik

Lokalizacja:

Zakres obowiązków:​

  • praca jako hydraulik
  • montaż instalacji sanitarnych
  • montaż instalacji grzewczych
  • montaż instalacji gazowych
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Nasze wymagania:​

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samochód, aby dojeżdżać do pracy

To oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2400 – 2700 EUR netto/ m-c (na rękę)
  • brak Zeitkonta
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać!
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zadzwoń do nas po więcej szczegółów!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

Tel. 786 151 897

ELEKTRYK darmowa kwatera

  • praca jako elektryk budowlany
  • montaż instalacji elektrycznych
  • układanie kabli

  • doświadczenie w pracy jako elektryk min. rok
  • znajomość języka niemieckiego – mile widziana
  • motywacja do pracy
  • własne auto-mile widziane

  • stawka 15,88 EUR brutto/h
  • zwrot kosztów za dojazdy do pracy
  • niemiecka umowa o pracę
  • zakwaterowanie zagwarantowane i opłacone przez pracodawcę

Malarz

  • praca jako malarz
  • szpachlowanie

  • doświadczenie

  • stawka 15,00 EUR brutto/h + 30 EUR netto diety za każdy dzień przepracowany
  • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2400 EUR netto m-c
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • lokalizacja: 68526 Ladenburg

Szukasz pracy jako specjalista od wykończeń wnętrz? Zapraszamy do naszej agencji pracy tymczasowej, która jest liderem w rekrutacji do branży wykończeń wnętrz w Niemczech.

Jesteśmy zespołem doświadczonych rekruterów, którzy pomagają setkom osób znaleźć satysfakcjonującą pracę za granicą. Współpracujemy z renomowanymi firmami w Niemczech, które poszukują wykwalifikowanych specjalistów od wykończeń wnętrz.

Praca jako specjalista od wykończeń wnętrz wiąże się z różnorodnymi zadaniami, takimi jak malowanie, tapetowanie, montaż podłóg, instalowanie sufitów podwieszanych i wiele innych. Wymagamy doświadczenia w branży oraz umiejętności posługiwania się narzędziami specjalistycznymi.

Wybierając pracę w Niemczech, masz szansę rozwijać swoje umiejętności, pracować w profesjonalnym otoczeniu i zapewnić sobie stabilne zatrudnienie. Nasza agencja pomoże Ci w procesie rekrutacji, zapewni odpowiednie zakwaterowanie i konkurencyjne wynagrodzenie.

Nie trać czasu, dołącz do nas i rozpocznij pracę marzeń jako specjalista od wykończeń wnętrz w Niemczech. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasz zespół pomoże Ci znaleźć idealne stanowisko dopasowane do Twoich umiejętności i preferencji.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój zawodowy! Zostań częścią naszej agencji i zacznij pracować jako specjalista od wykończeń wnętrz w Niemczech.

Prześlij nam swoją aplikację

W jaki sposób możemy Ci pomóc?